Genç Bakan Kimdir Biliyor Musunuz?

Kültür-Sanat Editörü tarafından yazıldı. Aktif .

Genç Bakan Kimdir Biliyor Musunuz?

Ülkesinin 2023 vizyonu için fikir beyan edecek olan ve geleceğinin çizilmesinde aktif rol almayı hedeflemiş “genç” kitlenin buluştuğu “ULUSLAR ARASI GENÇLİK ŞURASI” organizasyonunun bir katılımcısıdır!

UGŞ11 organizasyonu, 24-27 Mart tarihlerinde Grand Hotel’de gerçekleşiyor. Farklı ülkelerden gelecek olan katılımcılarla, Türkiye’nin mevcut bakanlıkları incelenecek ve bunun yanında Türkiye’de henüz kurulmamış ancak entegre edilmesi hedeflenen yabancı bakanlıklar değerlendirilecek!

Geleceğin gerçek sahibi “gençler” in fikirlerinin son derece önemli bulunduğu bu organizasyonun sonunda alınan kararlar ve yapılan değerlendirmeler bir rapor halinde T.C Başbakanlığı’na sunulacak.Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı 2023 vizyonunun çizilmesinde bu rapor aracılığıyla “gençlik” aktif bir rol almış olacak!

Organizasyonda şu an ülkemizde bulunmayan “Gençlik Bakanlığı”nın, Genç Bakanı olarak görev alacağımı burada gururla belirtir, organizasyon boyunca yapacağım gözlemleri bir sonraki Fikir Adası sayımızda sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağımı bildiririm. J

http://ugs11.com/

Online dergiler Online dergiler